دخترانگی

- یک لباس صورتی با شلوار ارغوانی پوشیده بود. آمد و گفت: « مامانی یباس نایندی می‌هام!» گفتم برو خودت بیار. رفت و با لباس نارنجی برگشت. گفت: «یوار هم آوردم!، یطفن تل نایندی بهش بدین!» نگاه کردم دیدم بله.... یک شلوار گل‌بهی که البته سر بلوز پاییزه‌ی آستین بلندی بود که تازه برایش خریده بودم، توی دستش بود... تا حالا این شلوار را نپوشیده بود ولی احساس کرده بود به هم می‌آید. الحق هم خیلیییییییییییی با هم هماهنگ بود! بماند چه قدر خوش‌حال شدم و ازش تعریف کردم. بعد هم رفتم از توی کمدش تل نارنجی‌اش را برایش آوردم... این هم اولین لباسی که دخترک خودش ست کرد!

- دی روز با سردرد و حالت تهوع شدید از خواب بیدار شدم... روز قبلش خاله پری اومده بود.  فقط به اندازه‌ی دو بند انگشت نان خوردم که بتوانم قرص بخورم. بعد افتادم روی زمین... از سر درد داشتم کور می‌شدم... دخترک که بیدار شد به هر بدبختی بود صبحانه‌اش را دادم و ولو شدم روی زمین. بارنی هم برایش روشن کردم که ببیند. بهش گفتم مامانی می‌ری برام پتو بیاری؟ رفت و پتوی خودش را آورد... بعد هم ازش خواستم شال کرم رنگم را که روی پایین‌ترین قسمت چوب لباسی گذاشته‌ام - برای استفاده‌ی خودش- بیاورد. شال را بستم روی چشمم و بهش گفتم مامان مریضه شما لطفن بارنی ببین نقاشی هم بکش تا من به‌تر شوم... خوب گوش داد. بعد از نقاشی خوابید کنارم و دست‌هایم را گرفت. مامانم زنگ زد... این قدر حالم خراب بود که خودش فهمید. شانس آوردم مدرسه نداشت و توانست بیاید... بماند که بعد از رسیدن مامان دونش! هیجان‌زده شد و هی بلند بلند حرف زد و هی داد و فریاد کرد و من و مامان مردیم تا بهش فهماندیم مریض هستم و نباید فریاد بزند... ولی همان مدت را خوب هم‌کاری کرد.

پ. ن. : دخترک موهایش بلند است و اجازه‌ی کوتاه کردن هم نمی‌دهد... به‌ترین چیز برای توی خانه که هم موهایش را اذیت نکند و هم راحت باشد و جلوی چشم‌هایش را نگیرد همانا تل است.

/ 14 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ممول

می دونی حامی عاشق سینه چاک حرف زدن های این دخترک شده [ماچ]

خانوم خانوما

عزیزمه این دخمل خوش تیپ تو . دلم میخواد از نزدیک ببینمش !ّ

نازی

ای جان دختر کوچمولوی خوش تیپ چقدر سخت میشه بچه داری وقتی مادر حالش بد باشه

ملودی

ای جانم دیگه دارن دخترامون بزرگ میشن نی نی من هم باید لباسهاشو خودش انتخاب کنه و هر کاری میکنم میخواد بهم کمک کنه خیلی هم نه گفتن رو دوست داره و همینطور هم افعال منفی رو

گلستانه

قربون کمالات این قندعسل برم من تو هم یه کم خودت رو تقویت کن . ما یه لیدی جین بیشتر که نداریم خیلی هم دوستش میداریییییم[ماچ]

گلستانه

وا پس كامنت بنده كوش ؟!!!

رها-ستایش

ای جاننننننننننننننننننننننننننننن [ماچ][بغل]

پوپک

جانم ... چقدر گله این دختر

سارا

خوش بحالت مامانت دلش واست میسوزه

mahsaiiii

vaiiii mohashooo kotah nakoniaaaaaa! mohaye manam khili bolande