...

خدا نکند وقتی تو مریض می‌شوی بچه‌ات هم مریض بشود... هرچند خفیف‌تر...

خودت حال نداری ولی با حال بدت به سرعت او را می‌رسانی به مطب دکترش. بماند چه‌جوری با آن حال و احوال رانندگی می‌کنی و می‌رسی خانه. باز شانس آورده‌ای که مادرت همراهت هست.

چون حالا که دلت می‌خواهد یکی ناز خودت را بکشد، باید ناز یک کوچولوی طفلی را بکشی که نمی‌داند چه‌جوری بگوید گوش و گلویش درد می‌کند و با هر بار آب دهان قورت دادن گریه سر می‌دهد... دخترک گرمایی‌ات شب تا ۵ صبح از تب بسوزد و تو با وجود سرمایی بودنت از شدت تب او گرمت بشود و داغ کنی. گلویت بسوزد و با تجویز خانگی خودت(اموکسی سیلین و کدیین و ادولت کلد) بسازی و  هی با دست‌مال تن و بدن دخترک را خنک کنی.

غذا که به‌زور م‌خورد، شیر که نصف همیشه و آب‌مرکبات را هم که لب نمی‌زند.

طفلکم کی خوب می‌شود؟

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيرين

الهی بمیرم برات خانومی. تو رو خدا به خودت هم برس. بچه ها از ما قویترن ، و تازه تو که خوب بشی بهتر میتونی به اون سرویس بدی. طفلک اون دختر کوچولو رو بگو.

عطیه

کوچولوی نازی... ایشالله زودی خوب میشه خانومی...با این مراقبتهای عالی همین که مدت بیماری طی بشه بدنش جون میگیره و میشه مثل روز اول...

ماری

سلام عزیزم... خیلی سخته ... از من به تو یک نصیحت ...اکثر سرما خوردگی ها ویروسی هستن .مگه اینکه گل. درد همراه با خلط داشته باشی . در غیر این صورت بهتره در زمان سرما خوردگی خیلی انتی بیوتیک نخوری .چون همون بیشتر باعث ضعیف شدن بدن می شه[ماچ]

مریسام

خدا بد نده اميدوارم به زودي جفتتون خوبه خوب بشين[ماچ][بغل]

نازی

انشالله که تا حالا خوب خوب شدین عزیزم

پروین

آخی زودی خوب میشود ایشالله ....زودی[لبخند] خوشحال شدم از آشناییت همشهری