ویکتوریا

نظرشما در مورد خانمی سی و پنج ساله که می گه ویکتوریا باعث شده ما خانم ها به خودمون امیدوار بشیم و از بالا رفتن سن نترسیم چیه؟

 

پ. ن : این خانم دو فرزند دبیرستانی داره.

پ. ن.٢: واقعن می خوام نظرتون رو بدونم. من تعجب کردم چون تا حالا این جوری به موضوع نگاه نکرده بودم. اینو هم بگم که من فقط 5 یا 6 قسمت از این سریال رو دیده ام و دوستش ندارم.

در ضمن یادم رفت بگم خود این خانم خیلی دوست‌داشتنیه و بچه‌هاش فوق‌العاده مودب و درس‌خون و البته مد روز.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنین مامان راشا تمشکی

خب خدا رو شکر علاوه بر کاهش هزینه تلفن و کاهش درصد غیبت این کارکرد هم برای این سریال بسیییییییییییییار زیبا!!!!!!!! پیدا شد!!!!

سمیه مامان ایلیا

والا من ویکتوریا رو نمی بینم واسه همین نمی تونم نظر بدم. گل دختر خوشگلت و ببوس . یه عکس جدید ازش بزار بابا !

زندان آسمان

من هیچ قسمتی از سریال رو کامل ندیدم اما چون اطرافیانم می بینن می دونم چی به چیه .جالبه منم از این دید به قضیه نگاه نکرده بودم اما حالا که شما مطرح کردی ودارم بهش فکر می کنم می بینم بد هم نگفته .در جاییکه اعتماد به نفس آقایون ایرونی در حد خداست بد نیست خانومها هم کمی اعتماد به نفس داشته باشند ولو اینکه عاملش دوست پسر جوون ویکتوریا باشه[چشمک]

بهناز

اونوقت یعنی چی که به خودمون امیدوار بشیم؟[خنثی]

قزن قلفی

نمیدونم از کجای این سریال دیدی که خوشت نیومد ولی کلا به جز خودم خیلی از آدمای سخت پسند رو دیدم که از این سریال خوششون اومد . در مورد سوالت هم آره میشه . چون واقعا بری تو عمقش میبینی که خیلی از نکاتی که توی زندگی در این به اصطلاح کشور تو مخمون کردن صجت نداره و میشه با عزم و اراده عوضش کرد .... به نظر من بعید نیست که این خانم این نتیجه رو گرفته باشه .

ایرن

منم ویکتوریا رو نمی بینم! اما موافقم که میشه با سن بالا به زندگی کلی امید داشت و خوشبخت بود..

ساناز

به نظرم این دوست شما احتمالا زن ناامیدی بوده در زندگشی وبا داشتن 2 تا بچه دبیرستانی 35سالگی رو که اوج زیبایی و وشکوفایی یه خانمه رو پایان زندگی تلقی می کرده بادیدن یه خانم50ساله عاشق به خودش و جوونیش امیدوار شده

شیلا

احتمالن میخواست بگه دود از کنده بلند میشه [شوخی]